Для МЦШР ДСНС України в Сумській області м. Ромни виділили кошти з бюджету Роменської громади

Громада, ДСНС 15:08, 3.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

На минулій сесії Роменської міської ради депутати проголосували за фінансову допомогу МЦШР ДСНС України в Сумській області м. Ромни з місцевого бюджету.

Рятувальники просили 992 тис грн на проведення реконструкції лівого крила відокремленої частини службової будівлі оперативної частини рятувального підрозділу.  А також на запчастини для техніки.

Народні обранці одноголосно вирішили надати ці кошти з «депутатських грошей».

Нагадаємо, що роменські рятувальники у будь-який час приходять на допомогу: чи то зачинені двері, чи то ДТП, чи то якась катастрофа, чи вибухонебезпечні предмети. А нині, у воєнний час, на їхні плечі лягло ще більше роботи. Це і розмінування, і розбір завалів і т.д.

До прикладу, у 2021 році на території Роменської громади підрозділ піротехніків залучався 300 разів для обстеження території. І знешкоджено 5323 вибухонебезпечні предмети. А за 4 місяці 2022 року залучався вже 78 разів і було знешкоджено 328 вибухонебезпечних предмети.

Більше того, МЦШР ДСНС України в Сумській області м. Ромни платить податки до бюджету громади. За 2021 рік понад 10 млн, за 4 місяці цього року – понад 6 млн.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору