Для тих, хто переселився у Ромни, провели ознайомчу екскурсію

 Поділитися

Поділитися в

У межах співпраці Центру професійного розвитку педагогічних працівників Роменської міської ради та Державного історико-культурного заповідника “Посулля”  19 травня 2022 року була організована оглядова екскурсія для внутрішньо  переміщених осіб, які відвідують центр «Територія добра» та виявили бажання дізнатися більше про наше місто.

Науковець Олена Юсова провела захопливу прогулянку визначними місцями Ромен. Багатовікова історія нашого міста закарбована в численних пам’ятках. Серед них: перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку, створений нашим земляком, всесвітньовідомим скульптором та кінорежисером Іваном Кавалерідзе на згадку про перебування Кобзаря на Роменщині в 1843 та 1845 роках; пам’ятний знак останньому кошовому Запорізької Січі Петру Калнишевському; дивовижний пам’ятник свині скульптора Олексія Федька,  відкритий публіці 1 квітня (у День сміху) в 2000 році під час проведення Першого всеукраїнського гумористичного фестивалю «Любителів сала». Відвідали “Алею слави”, де розміщені світлини героїв-захисників Другої світової війни та Антитерористичної операції на Сході України.

На завершення корисної прогулянки пані Олена подарувала гостям  інформаційні збірники про наше славне місто. Щиро дякуємо за цікаву екскурсію і чекаємо наступних зустрічей.

Центр «Територія добра» працює для внутрішьо переміщених осіб щосереди за адресою: м. Ромни, вул. Коржівська, 5. Чекаємо на вас о 14.30. Телефон для довідок – 068 6869405.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору