Дмитро Кірюхін: «Спортивні діти – наша здорова і міцна зміна» + ФОТО

Діти, Спорт 10:00, 3.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Цими вихідними у Ромнах відбувся 12 Відкритий чемпіонат Сумської області з кіокушин будо карате WKB у розділі куміте. Організував традиційні змагання каратистів тренер роменського клубу «АРАДЕШ» Сайфула Магомедов. А спонсором виступив – депутат Сумської обласної ради Дмитро Кірюхін.

На змагання з’їхалися не тільки спортсмени з Сумщини та сусідніх областей, а й навіть з – півдня України. Отож, до Ромен прибуло близько 150 каратистів, показавши на татамі, що в будь-який час спорт – велика сила. Команди були з Лебедина, Пирятина, Глобино, Полтави, Кременчука, Миргорода, з Київської області (смт Макарів) та навіть – з Одеси.

Виступаючи на чемпіонаті, Дмитро Кірюхін сказав, що завжди намагався підтримувати роменських спортсменів: чи то карате, чи дзюдо. А нині, переконаний, що діти та батьки, які водять дітей на секції, як ніколи потребують підтримки. Бо діти – це наша зміна, яка має рости у сприятливих умовах і гідно тримати марку роменця, марку українця. Бо сила України – в наших дітях.

«Займаючись спортом, це молоде покоління прийде нам на зміну здоровим, сміливим і стане тією нацією, яка переможе. Знаєте, наша країна зараз переживає дуже нелегкі часи, але ми все витримаємо і переможемо. Бо Україна найкраща, Україна – найсильніша… Знаєте, дуже приємно бути спонсором, коли бачиш, які талановиті і по-спортивному уперті наші діти. Коли бачиш, як тренер намагається дати їм не тільки спортивну підготовку, а й виховувати у них моральні людські якості. Приємно, що батьки це розуміють і теж прикладають зусиль для того, щоб дитина розвивалася не тільки розумово, а й фізично», – сказав Дмитро Кірюхін.

У загальному заліку перше місце на чемпіонаті вибороли спортсмени-сусіди з Миргорода, друге – полтавчани. А третє – дісталося роменцям.

Як говорить тренер Сайфула Магомедов, результат міг би бути кращим, могли б і перше взяти. Просто зараз в клубі йде зміна поколінь: досвідчені каратисти вже виросли і роз’їхалися. Зараз в клубі багато новачків, для яких ці змагання взагалі були першими. Але тренер задоволений результатами своїх підопічних.

Чемпіонами змагань стали роменці Марк Бережньов, Маша Матяш та Денис Субота. І Кубок за волю до перемоги теж дістався роменцю Раміру Власкову.

Дмитро Кірюхін також відзначив, що ці змагання були не тільки про спорт, а й про любов до України, про віру в перемогу на татамі й на фронті. Адже діти настільки були налаштовані, що на нагородженні хлопець заспівав пісню «Ой у лузі червона калина». І всі гуртом її підтримали.

«Приємно бачити, як горять очі цих дітей, як вони хочуть якомога краще представити свою команду на татамі і повезти додому медаль з Ромен. Як батьки вболівають за своїх дітей, як тренери їх налаштовують на перемогу. Тому я розумію, як важливо їх підтримати і приємно бачити такі результати», – додав депутат.

Сайфула Магомедов говорить, що йому, як тренеру, не важко організувати і тренувати дітей. А проблема в тому, щоб знайти кошти для проведення змагань, знайти кошти, на приклад, на поїздки Україною чи за кордон. Тому завжди шукає спонсорів. І вдячний, що цього разу спонсором змагань став Дмитро Кірюхін, який вже допомагав і раніше.

Також тренер розповідає, що зараз готує спортсменів до поїздки на Чемпіонат Європи в Барселону. Поїдуть туди Вадим Іляшенко – срібний призер Чемпіонату Європи у Польщі та Денис Субота – срібний призер Кубку України в Полтаві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору