Дмитро Кірюхін закликав депутатів Роменської міськради підтримати виділення 600 тисяч гривень на територіальноу оборону + ВІДЕО

Армія, Безпека, Влада 14:12, 23.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 23 лютого, на сесії Роменської міської ради вирішували ряд важливих питань. Серед них, одне з найактуальніших на сьогодні для безпеки жителів Роменщини. Це виділення 600 тис грн на фінансування батальйону територіальної оборони, який увійшов до військової частини А 7318.

Перед початком голосування виступив депутат Сумської обласної ради від партії «Батьківщина» Дмитро Кірюхін із закликом до депутатів підтримати цей проект рішення.

Більше того, він наголосив, що сума могла б бути і більшою. Адже, на його думку, сьогодні влада повинна подумати про захист населення та стратегічних об’єктів Роменщини.

«Зараз дійсно є загроза вторгнення та деескалації на сході України або по всьому периметру наших кордонів. Оголошена сума підтримки 600 тис грн. Я, як обласний депутат і місцевий житель, тільки «за» таке рішення. Більше того, у нас серед голів депутатських фракцій були приватні розмови про те, що можна було і більше виділити. От, на приклад, сьогодні розглядатимуть питання виділення коштів на виконання депутатських повноважень. Саме звідти і можна було б зняти якусь частину», – сказав Дмитро Кірюхін.

Після обговорення депутати одноголосно проголосували за виділення 600 тис. грн на забезпечення батальйону територіальної оборони Роменського району.

Дмитро Кірюхін додав, що цих коштів теж може бути недостатньо. Адже фактично військова частина створюється з нуля – потрібно і приміщення, і техніка, і зарплати. Словом, повне забезпечення наших військових, аби вони могли гарантувати безпеку цивільного населення.

Також депутат закликав всіх до єднання, не залежно від політичного забарвлення.

«Давайте разом думати про безпеку нашої країни, Роменщини, Ромен. Адже, ворог стоїть біля наших воріт. У такій кризовій ситуації треба діяти спільно», – резюмував він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору