Дмитро Кобзаренко увійшов у рейтинг Forbes 30 до 30

 Поділитися

Поділитися в

Українська версія журналу Forbes опублікувала 22 серпня рейтинг «30 до 30» — список молодих українців, які відновлюватимуть країну.

Укладачі рейтингу зазначають, що тридцятка 2022-го не схожа на попередні: два претенденти — Роман Ратушний та Олександр Кукурба — загинули за час складання списку. А четверо номінантів перебувають у російському полоні.

«Суть проєкту «30 до 30» — знайти та показати суспільству молодих людей, які впливатимуть на майбутнє своїх галузей. У нинішній тридцятці ті, хто захищає нас сьогодні та здобуває перемогу завтра, ті, хто будуватиме нову Україну після перемоги. Саме вони вони — ймовірні творці нової української економіки, освіти та архітектури, вони розширюватимуть межі вітчизняного культурного простору», — пише видання.

З аграрної когорти до рейтингу потрапив молодий Дмитро Кобзаренко. Наразі він керівник однойменного тракторного заводу. Дмитро очолив підприємство рік тому, після смерті батька — засновника компанії. Завод — лідер у своїй галузі, виторг за 2020-й – 1,1 млрд грн.

Кобзаренко-молодший залучений у сімейний бізнес з юнацтва: в 15 років працював на заводі батька зварювальником, потім водієм навантажувача та робітником складу.

Дмитро прагне не просто утримати бізнес, а й масштабувати його з не меншою, ніж робив би батько, швидкістю. Війна підкинула йому нові виклики. Зокрема, довелося закрити продажі до Росії, що займали половину в експорті компанії.

Натомість нарощують експорт техніки до Румунії, Польщі, Німеччини, Франції, Іспанії, Оману та планують експансію до Узбекистану та країн Африки.

Latifundist.com

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору