До Дня незалежності України вітання приймали працівники Роменської виправної колонії

Влада, Дата 12:50, 21.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

До 30-ї річниці незалежності України у приміщенні Державної установи «Роменська виправна колонія № 56» відбулися урочисті заходи.

З вітальними словами до всіх присутніх звернувся очільник громади Олег Стогній«Щиро вітаю вас із визначним державним святом. За свою багатовікову історію наш народ пройшов безліч випробувань та тернистих доріг на шляху до волі, до незалежності. Та боротьба, на жаль, досі триває. Українці захищають не лише людей і територію, а право бути собою, самим вирішувати, як жити і яке майбутнє обирати. Крізь віки ми, українці, славимо та пишаємося рідним краєм, гербом та прапором. Щоразу підіймаємо його з вірою та надією в серці у часи радості та часи смутку. Вкотре переживаємо «чорні сторінки». Низько вклоняюсь усім, хто боронить і захищає від ворога, хто примножує багатство і славу нашої держави, нашої громади. Дякую за вашу наполегливу працю».

Міський голова відзначив подякою Виконавчого комітету Роменської міської ради, вручив майора внутрішньої справи, начальника відділу інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації Олександра Москальця, за високі показники у службовій діяльності, старанність та вагомий внесок у забезпечення правопорядку.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору