До Дня здоров’я у Ромнах провели волейбольний турнір + ФОТО

Спорт 12:08, 9.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Днями у спортивному залі державного професійно-технічного навчальний заклад “Роменське вище професійне училище”  відбувся турнір з волейболу Роменської міської територіальної громади, з нагоди відзначення Дня здоров’я.

Участь у змаганнях взяли 4 команди: збірна команда державного  професійно-технічного навчального закладу «Роменське ВПУ», збірна команда відокремленого структурного підрозділу  «Роменський фаховий коледж  КНЕУ ім. Вадима  Гетьмана», збірна  команда відокремленого структурного підрозділу «Роменський фаховий коледж СНАУ» та збірна дитячо –юнацької спортивної школи ім. П. Калнишевського.

За результатами змагань було визначено переможців. Так третю сходинку посіли волейболісти команди ДПТНЗ «Роменське ВПУ», друге місце –  спортсмени збірної команди ВСП «РФК СНАУ», а першу сходинку турніру виборола збірна команда ВСП «РФК КНЕУ ім. В. Гетьмана».

 

Оргкомітет та суддівська колегія також відзначили кращих гравців турніру медалями, грамотами та кубками  в таких   номінаціях :

«Кращий гравець»  –  Геннадій ОБУХ  (збірна команда ВСП «РФК КНЕУ ім. В . Гетьмана»)

«Кращий зв`язуючий» –  Владислав КОНОНОВИЧ  (збірна команда ВСП «РФК СНАУ»)

«Кращий нападник »  –  Дмитро МІРОШНІКОВ (збірна команда ДПТНЗ «Роменське ВПУ»)

«Кращий захисник» –  Богдан НЕМЧЕНКО (ДЮСШ ім. П. Калнишевського).

За повідомленням сайту Роменської міської ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору