До Нового року на КП «Ромникомунтепло» РМР мають надійти ще 11 генераторів

Влада, Громада, ЖКГ 11:05, 28.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

На даний час у КП «Ромникомунтепло» РМР та КП «Ромнитеплосервіс» РМР проводяться закупки генераторів та збільшуються запаси резервного палива, повідомляє сайт Роменської міської ради.

На сьогодні на підприємстві КП «Ромникомунтепло» РМР вже є генератори вартістю 1244 тис.грн, які проходять випробовування і обкатку на центральній котельні. Генератори планують встановити за адресами: вул. Полтавська, 32, вул. Конотопська, 46, вул. Монастирська, 57, 3-й пр. Червоної, 35, вул. Залізнична, 143, також наявний пересувний генератор. За повідомленням КП «Ромникомунтепло» РМР, до кінця поточного року, із-за кордону планується отримати ще 11 генераторів різної потужності.

Нагадаємо, у доповіді головний інженер КП «Ромникомунтепло» РМР» Кочерга М.Г. повідомляв, що підприємство вже встановлює два генератори резервного живлення. 

А директор КП «Ромнитеплосервіс» РМР Володимир Бєсєда на минулому тижні зазначав, що генератори резервного живлення ще не закуплені. За його словами, це через відсутність коштів. Однак, керуючий справами виконкому Наталія Москаленко зауважила, що підприємство просто не своєчасно подало свій банківський рахунок для перерахування коштів управлінню житлово-комунального господарства Роменської міської ради. А після надання відповідних документів КП «Ромнитеплосервіс» РМР відразу ж було проведено фінансування.

Також зазначимо, що днями роменські фермери закупили генератори для деяких освітніх закладів громади.

Фото – з передачі генераторів від роменських фермерів

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору