До опалювального сезону Сумщина готова на 98%

Влада, ЖКГ 11:07, 29.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Один із важливих аспектів роботи в цьому напрямку – відновлення об’єктів теплопостачання, водопостачання та водовідведення, які постраждали внаслідок воєнних дій, пише голова Сумської ОВА Дмитро Живицький. 

Один з таких – це котельня у Сумах, яка  зазнала руйнувань від авіаударів росіян на початку березня. Пошкоджено майже 180 віконних блоків, понад 100 кв м покрівлі. Постраждало обладнання.  Ремонтні роботи на завершальній стадії. До кінця жовтня завершиться монтаж нового обладнання. Відновлення проводиться за рахунок коштів резервного фонду Державного бюджету.

«Усе, що залежить від обласної військової адміністрації – ми точно зробимо. Сьогодні міська рада ухвалила рішення про перехід  КППВ до комунальної власності міста. Сподіваюсь, місцева влада потурбувалася про коректні умови, на користь громади.Про доцільність цього рішення я говорив ще п’ять років тому і багатьох нинішніх проблем з опаленням можна було би уникнути. Відтепер головне – ефективне управління підприємством на користь міста», – зазначає Живицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору