До уваги мешканців Сумщини: добірка онлайн-сервісів для пошуку зниклих

Суспільство 11:02, 4.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Війна прийшла в наш дім зненацька. Українці були змушені бігти, евакуюватися, ховатися в бомбосховищах… Щиро співчуваємо людям, які загубили близьких та рідних в умовах війни, і розповідаємо про сервіси для пошуку зниклих.

1️⃣ Пошук зниклих 👉🏻 https://t.me/poshuk_znyklyh
Один із найбільших ресурсів для пошуку дітей та дорослих, зниклих під час вторгнення Росії. У каналі легко орієнтуватися за допомогою хештегів із назвами міст.

2️⃣ Пошук Україна 2022 👉🏻 https://t.me/poshukukraina2022
Telegram-канал для пошуку людей по всій Україні. Щоб подати заявку на пошук, треба заповнити Google-форму, далі вона надійде волонтерам та бійцям ТрО.

3️⃣ Дитина не сама 👉🏻 https://t.me/dytyna_ne_sama_bot
Офіс Президента спільно з ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики України створили цей бот для допомоги дітям у складних ситуаціях воєнного часу. Тут можна подати оголошення про розшук або ж повідомити про знайдену дитину.

4️⃣ Надія-бот 👉🏻 https://t.me/Nadiia_Kharkiv_bot
Чатбот для пошуку людей у Харкові. Щоб ним скористатися, потрібно надати детальну інформацію про зниклу людину, відповівши на прості запитання.

Сподіваємося, що вам ніколи не доведеться користуватися цими сервісами. Проте радимо зберегти публікацію. Вірте в найкраще, але будьте готові до всього.

Перемога — не за горами 🇺🇦

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору