До уваги роменців: штрафи за порушення ПДР кілька днів не надходитимуть у «Дію»

Дороги, Послуги 11:05, 2.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

З 1 лютого в Україні призупиняють розсилання штрафів за порушення правил дорожнього руху в додатку “Дія”. Це пов’язано з тим, що Нацполіція доопрацьовує систему штрафів з автофіксації.

Як повідомили у прес-службі “Дії”, штрафи кілька днів не надходитимуть у застосунок:

“Сьогодні оплата штрафів автофіксації переходить на нові реквізити, які залежатимуть від місця правопорушення. Це означає, що кошти тепер надходитимуть у місцеві бюджети, а не один рахунок, як раніше”.

Щойно поліція завершить доопрацювання, нові штрафи відображатимуться в “Дії”, як і раніше. Навіть ті, що українці отримають в період, поки сервіс недоступний. За оцінками фахівців МВС, на відновлення роботи треба кілька днів.

У поліції нагадали про альтернативні способи сплати штрафу. Зокрема, це можна зробити, перейшовши за посиланням у QR-коді на лицьовому боці постанови. Також можна скористатись чат-ботом в Телеграмі @ShtrafyPDRbot, в якому можна налаштувати пуш-повідомлення.

Внести кошти для сплати штрафу можна й за допомогою електронних платіжних систем та сервісів, які функціонують відповідно до законодавства України.

Окрім цього, сплатити штраф можна особисто в банках України, або на офіційному сайті МВС, в онлайн-сервісі “Електронний кабінет водія”, у мобільному застосунку “Штрафи ПДР” для Android та IOS.

У разі сплати впродовж 10 днів 50% накладеного штрафу постанова вважається виконаною, нагадують у поліції.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору