Досягнення роменських легкоатлетів на чемпіонаті України

Діти, Спорт 14:03, 30.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

25-26 вересня 2021 року в місті Івано-Франківськ пройшов Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2004 р.н. та молодші). У змаганнях взяло участь 547 учасників з 24-х областей та міста Києва.

У складі Сумської області  вдало виступили легкоатлети  Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного.

Нікіта Костецький (ліцей № 1) став чемпіоном України в естафетному бігу 100+200+300+400м

Інна Рибалка (ЗОШ № 5) та Іванна Полежай (ЗОШ №4) в естафетному бігу 100+200+300+400м вибороли срібло.

Інна Рибалка на дистанції 100м з барꞌєрами стала срібною призеркою України.

Москаленко Михайло (ЗОШ №4) на дистанції 110м з бар’єрами  у фінальному забігу посів 7 місце.

У командному заліку Сумська область посіла ІІІ місце, поступившись Житомирській області та місту Києву.

Команду до змагань підготували тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного: Микола та Валентина Савицькі, Олександр Лісненко.