Духовенство Православної Церкви України Роменщини провело службу просто неба

Церква 13:05, 1.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Цієї неділі духовенство Православної Церкви України Роменщини (протоієреї Ігор Мурий, Василь Бринчак, Дмитрій Долгий, Олександр Лисий, Вадим Поліщук) разом з вірянами провели богослужіння роменському парку ім. Т. Г. Шевченка. Служба була на місці Олександрівського собору, який колись зруйнувала радянська влада.

«Незважаючи на дощову погоду, люди прийшли на це святе місце на спільну молитву за Україну, за перемогу над російським агресором за наших мужніх воїнів, які захищають нашу рідну землю від ворога», – пише у Фейсбуці священник Ігор Мурий.

Зазначає, що богослужіння під відкритим небом будуть проводитись щонеділі.

«На жаль люди змушені молитись під відкритим небом, позаяк досі всі древні храми в центрі міста знаходяться у користуванні громад УПЦ московського патріархату. Такі величні древні святині, як Свято-Духівський собор, Василівський храм, Вознесенський храм можна сказати приналежні до РПЦ, позаяк УПЦ, яку очолює митрополит Онуфрій, попри всі заяви, що вони незалежні від Московської церкви, згідно канонів та церковного права є невід’ємною частиною РПЦ. І це визнають усі помісні Православні церкви світу. Їхнім патріархом залишається патріарх Кіріл, той який благословив російське військо на війну проти України, благословив на вбивства наших воїнів та мирного населення, розтоптавши всі церковні канони та Божі заповіді», – пише священник.

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору