Екологічна інспекція зобов’язала Роменську міськраду ліквідувати стихійні сміттєзвалища до початку весни

Екологія 12:01, 2.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Днями інспектори Державної екологічної інспекції у Сумській області обстежували території Роменської міської громади. Зокрема, вони перевірили факти, зазначені у скарзі громадян на засмічення земель у с. Овлаші та м.Ромни.

 

У ході візуального огляду вказаної у зверненні місцевості було встановлено, що контейнерні майданчики для збору ТПВ та прилеглі до них території перебувають у незадовільному стані. Крім того, зафіксовано факти засмічення твердими побутовими відходами кількох земельних ділянок загальною площею понад 200 квадратних метрів.

 

Оскільки встановити власників відходів неможливо, то відповідальність щодо поводження з ними покладається на виконавчі органи місцевої влади, що передбачено Законом України “Про управління відходами”. Також цим Законом визначено, що органи місцевого самоврядування зобов’язані забезпечувати ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ у межах населених пунктів.

 

Відтак, за результатами виявлених порушень на адресу керівництва Роменської громади Інспекція направила вимогу щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та приведення зазначених територій у належний санітарний стан до 01.03.2025 р.

 

Державна екологічна інспекція у Сумській області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору