ФОТОФАКТ! Невесняний квітень: Роменщину замело снігом, а водії вже «перевзули» літню гуму

В об’єктиві 09:19, 11.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

З самого ранку наші підписники в Телеграм почали закидати світлинами «зимового квітня» в наш бот зворотнього зв’язку.

Дерева, на яких, до речі, вже почало розпускатися листя і квіти, засипані білою ковдрою снігу. І , як видно зі світлини Антона Редькіна, у деяких населених пунктах району, сніговий покрив сягає майже 4 см.

Ще ми провели опитування, чи змінили гуму на літню. Так от, 28% відповіли, що вже на літній гумі, 31% ще на зимовій. А 41% – «завжди на своїх двох».

Публікуємо підбірку фото на пам’ять про сніжний квітень 2025 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору