«Герої, які надихають»: у Роменському будинку культури відкрилася виставка художника Євгенія Когута + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 9 листопада, в художній галереї Роменського міського будинку культури відкрилась виставка художника Євгенія Когута «Герої, які надихають». Приурочена вона  Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Малювати Євгеній Когут почав ще з дитинства

Когут Євгеній В’ячеславович народився 19 березня 1997 року у с. Великі Бубни де зараз і проживає.

Малювати почав у дванадцять років. Для себе вдома малював прості малюнки, які було важко назвати великими творами. Та хлопцю подобалась ця справа, тому в 2009 році почав займатись у художній студії, яка почала працювати в його селі цього ж року. Першим вчителем образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва став М.Г. Коропець. Він вклав вагомий внесок в творчий розвиток Євгена та заклав основи цього мистецтва.

В 2015 році хлопець закінчив школу та художній відділ і відправився до м. Гадяч здобувати професійну освіту. Там Євгеній вступив до Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського, на факультет декоративно-прикладного мистецтва, який у цьому році з успіхом закінчив.

В 2016 р. почав свій творчій шлях. Перша спроба познайомити глядача з своїми роботами була в нашому місті на виставці митців до Дня міста. Роботи хлопця зацікавили молоде покоління. Адже в його колекції присутні портрети відомих людей: акторів, співаків. Також присутні образи з відомих фантастичних комп’ютерних ігор та фільмів.

Цікавою роботою є його сучасне бачення комедії В.Шекспіра «Сон в літню ніч». Ця робота виконана маслом і є однією з останніх творінь автора.

Молодий художник постійно поповнює свою колекцію та шукає нові напрямки розвитку своєї творчості. Також він збирає колекції інших митців, що цікавлять його.

«Головним наставником та людиною що привила любов до малювання з 2012 р. і до сьогодні я вважаю свого першого вчителя. За що, хочу висловити йому подяку та виразити свою повагу», – говорить Євгеній.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору