Голова Роменської адміністрації саджав ліс

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 19 жовтня, Роменська районна державна адміністрація взяла участь в акції «Створюємо ліси разом». Разом з ДП «Роменський лісгосп» працівники держорганів саджали дерева на території Вільшанської громади. До активу долучився і голова Роменської районної державної адміністрації Денис Ващенко.

«…висадили декілька сотень молодих дубів. Хочу зазначити, що такі програми надзвичайно важливі для нашого району! Ми повинні пам’ятати – ліси це «зелені легені» нашої планети!»написав очільник району в соцмережі.

Нагадаємо, масштабне залісення розпочато відповідно до Указу Президента України від 7 червня 2021 року «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів». Документ передбачає висадження 1 млрд дерев та створення понад 1 млн га лісів по всій державі до 2023 року.

Дана акція – масштабний привід, для покращення комунікації представників лісової галузі з суспільством, підвищення іміджу професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, покращення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Державне підприємство «Роменське лісове господарство»запрошує усіх бажаючих приєднатися до створення лісів та зробити свій внесок в озеленення рідного краю.

Також на спеціальному сайті, який вже доступний за посиланням zelenakraina.gov.ua, кожна людина зможе відслідкувати хід висадки лісу по окремих регіонах. Крім того, будь-хто зможе долучитися до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції «Створюємо ліси разом». Під час висадки лісівники безкоштовно нададуть садивний матеріал і проведуть майстер-класи по садінню лісу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору