Голова Роменської військової адміністрації Денис Ващенко повідомив, що фура з краденим лісом відправиться «служити» на кордоні

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні він записав відеозвернення до людей, які користуючись війною, крадуть ліс. На одному із блок-постів перед Ромнами зупинили фуру з акацією. У власника фури немає жодних документів на те, де прибав ці дрова.

«За таке ви будете відповідати згідно чинного законодавства. Якщо ви думаєте про те, що все будете «рішать» – так, ви звикли вирішувати раніше, корситуючись вашими зв’язками, то ви помиляєтеся. Я буду виносити це питання в публічну площину для того, щоб всі розуміли, як у нас деякі діячі звикли вирішувати питання… Стовідсотково вони були вкрадені», – говорить він.

Також за словами Дениса Ващенка, власником фури є директор роменських магазинів «П’ятірочка».

«Оце просто так Вам не пройде. Та найбільше мене вразило, що поліція дану машину відповідно приняла на облік, почали проводити розслідування, передали на суд, але наш суд, гуманний в Ромнах, вирішив, що вкрадені дрова в цьому автомобілі, були придбані законно, хоча поліції ніяких документів не надали. Рішенням суду дану фуру ми повинні віддати…», – сказав Денис Ващенко.

Він наголосив, що винесе дане питання в публічну площину і буде звертатися до всіх судів, які зможуть повпливати і прийняти правильне рішення з цього питання.

Також голова Роменської військової адміністрації вже дав вказівку, щоб ця фура поїхала «служити» хлопцям, які стоять на кордонах нашої держави і могли використовувати її для захисту нашого кордону, а не для крадіжки наших лісів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору