Голова Сумської ОВА відвідав прикордонні громади області + ФОТО

Війна, Влада, Кордон 10:03, 24.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Головною метою зустрічі голови обласної військової адміністрації Володимира АРТЮХА зі старостами прифронтових сіл та селищ Білопільської громади було обговорення питань, що стосуються безпеки мешканців прифронтових територій, а також організації роботи забезпечення необхідними ресурсами для відновлення та розвитку інфраструктури цих населених пунктів.

На зустрічі було порушено низку питань, серед яких забезпечення належного рівня безпеки та захисту населення від можливих воєнних загроз, належне функціонування закладів охорони здоров’я та освіти, соціальної сфери, а також вирішення проблемних питань щодо повсякденної життєдіяльності прифронтових населених пунктів.

Також було зроблено акцент на необхідності залучення до співпраці місцевих громад, владних структур, бізнесу та громадських організацій для досягнення поставлених завдань.

Володимир Артюх зазначив, що результати цієї наради стануть підґрунтям для подальшої плідної співпраці між військовою адміністрацією та громадами прифронтових сіл та селищ.

По завершенню зустрічі голова військової обласної адміністрації разом з командиром ОТУ «Суми» Василем ОСИПЧУКОМ вручили голові Білопільської громади та старостам сіл відзнаки Міністерства оборони України «За сприяння Збройним Силам України» та побажали їм сил та витримки, не зупинятися на досягнутому, сімейного благополуччя та нових звершень в ім’я нашої держави.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору