“Головне завдання кожного поліцейського — це зберегти життя постраждалому до того, як приїдуть медики”

 Поділитися

Поділитися в

Саме під таким гаслом пройшли заняття з домедичної підготовки із співробітниками відділення поліції №1 (с. Недригайлів) та сектору поліцейської діяльності № 1 (с. Липова Долина), які провів інструктор з особистої безпеки відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення ГУНП в Сумській області Владислав Малик, дільничний офіцер поліції Євген Зінченко та поліцейський офіцер громади Костянтин Ситник.

Сьогодні в умовах воєнного стану кожен працівник поліції повинен швидко та без зволікань вміти правильно реагувати на різні види ситуацій, які можуть виникнути під час виконання ними службових обов’язків.

Особливо це стосується вмінь та навичок, якими повинен володіти кожен співробітник поліції, аби вчасно та кваліфіковано надати першу домедичну допомогу. Адже, головне завдання кожного поліцейського – це зберегти життя постраждалому до того моменту, як приїдуть медики.

Так, під час занять правоохоронці на практиці відпрацювали накладання турнікету, як при різних видах поранень зупинити кровотечу, як правильно транспортувати поранених, як діяти у разі зупинки дихання, та як надати першу медичну допомогу, аби не зашкодити потерпілому.

Зокрема, Владислав Малик, Євген Зінченко та Костянтин Ситник розповіли всім присутнім, як діяти у випадку, якщо під рукою не має аптечки. Та, як можна надати першу медичну допомогу підручними матеріалами, аби до приїзду медиків зберегти життя потерпілого.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору