Готові до захисту: на Роменщині розпочалися навчання з територіальної оборони + ФОТО

Армія, Влада, Громада 11:05, 13.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Ще кілька днів тому ці люди ходили на роботу, були в родині, жили цивільним життям. Вони люди різних спеціальностей та різного віку. Але їх об’єднало одне – обов’язок перед країною, яка потребує військового захисту. Сьогодні, 13 травня, розпочався навчальний збір  152-го батальйону територіальної оборони.

У вітальному слові підполковник Олександр Дудінов зазначив, що минулого року Роменщина зайняла перше місце серед усіх батальйонів територіальної охорони Сумщини. Тому надіється, що і цього року військовозобов’язані жителі району удосконалять свої військові та ділові навички, які можуть знадобитися у будь-яку хвилину.

Голова Роменської РДА Денис Ващенко зазначив, що війна з Росією йде не один рік. Наші військові дають гідну відсіч, але й тут, в тилу, має готуватися їм допомога. Адже зараз до кордонів України агресор знову зводить свої війська.

«Дякую всім за швидкий збір, за те, що ви патріоти. І сьогодні, одягнувши військову форму, ви довели це не словом, а ділом», – сказав він.

Голова Роменської міської ради Олег Стогній теж зазначив, що навчання організовані оперативно, але на 100%.

«Дякую, що не втекли від обов’язку і захищаєте нашу Україну», – наголосив Олег Стогній.

Отець Вадим прочитав молитву й нагадав, що мужність і хоробрість починається саме з любові: з любові до ближнього, до країни, до свого міста.

На закінчення заходу – військовозобов’язані прийняли присягу на вірність українському народу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору