Громади Роменщини отримали гуманітарну допомогу від волонтерського штабу «Ми разом» + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Волонтерський штаб «Ми разом», який знаходиться за адресою Коржівська 121, розподілив допомогу по 8 громадам Роменського району. А саме: Недригайлівська, Вільшанська, Роменська, Липоводолинська, Хмелівська, Коровинська, Андріяшівська та Синівська ОТГ.

«Також співпрацюємо та ділимся з іншими волонтерськими штабами та волонтерами ( Ірина Головач , Оксана Каменева, Анатолий Козий та інші) м. Ромни так як ціль у нас ЄДИНА. Спільними зусиллями в тому числі за допомогою гумдопомоги забезпечуємо харчування територіальної оборони та правоохоронних органів», – повідомляє куратор штабу Юлія Федина.

За її словами, виділили харчування та предмети першої необхідності службі у справах дітей, управлінню соцзахисту населення Роменської РДА, територіальному центру, РЦК реабілітації для дітей (осіб з інвалідністю).

Також надають продукти харчування та предмети першої необхідності особам з інвалідністю, пенсіонерам (70+), одиноким та багатодітним матерям, особам, що потребують стороннього догляду.

Ліки, які отримали чи купили у штабі, віддають по медичних центрах, а вони розподіляють між сімейними лікарями.

«На жаль, перелік ліків зовсім не великий. Першочергово забезпечуємо наших хлопців, бо все залежить від них», – додає Юлія.

Нагадуємо, номер штабу 0678640814.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору