ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області здійснює моніторинг цін на соціально-значущі товари

Безпека 12:05, 26.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області щотижнево здійснюються цінові спостереження на соціально-значущі товари та овочі на ринку роздрібної торгівлі.

До категорії соціально значущих відносять сімнадцять товарів, з яких дванадцять – харчові продукти: крупа гречана, цукор-пісок, борошно пшеничне вищого сорту, макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель з борошна пшеничного вищого сорту), молоко пастеризоване жирністю 2,5 % (у плівці), хліб пшенично-житній, яйця першої категорії (С1), птиця (тушка куряча, четвертинка тушки курячої), вода мінеральна негазована, масло вершкове жирністю 72%, батон, олія соняшникова рафінована.

Так, протягом грудня 2022 року в магазинах Сумської області зафіксоване зниження роздрібної ціни на 4,8% на борошно пшеничне вищого сорту та на 2,1% на сіль, спостерігається тенденція до незначного підвищення цін на 1-7% на овочі, що входять до борщового набору: капусту білокачанну, моркву, буряк, цибулю. Ціни на інші соціально-значущі продукти харчування: макаронні вироби, крупу гречану, крупу вівсяну, молочну продукцію, свинину, яловичину та птицю залишалися стабільними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору