Гуманітарний штаб при Роменській РВА продовжує передавати допомогу на громади + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Протягом минулого тижня гуманітарну допомогу було передано на Андріяшівську, Вільшанську, Коровинську, Липоводолинську, Недригайлівську, Роменську та Хмелівську громади.

Відповідно до поданих потреб, громади отримали продукти харчування, солодощі, продуктові набори, одяг, іграшки, дитяче харчування, підгузки, пледи, ковдри, побутову хімію та санітарно-гігієнічні засоби.

«Крім передачі потреб для видачі, Гуманітарний штаб проводить роботу щодо аналізу та доукомплектування продуктових наборів, які отримав наш район від Полтавської обласної військової адміністрації. Наразі, три громади – Роменська, Хмелівська та Липоводолинська, отримали всі необхідні компоненти до продуктових наборів, які в повній мірі відповідають нормам визначених урядовою Постановою та готові до безоплатної роздачі населенню», – зазначила керівник Гуманітарного штабу при Роменській військовій адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО.

Гуманітарний штаб продовжує співпрацю з комунальними установами району, так допомогу отримали – Хмелівський психоневрологічний інтернат, Перша обласна спеціалізована лікарня м. Ромни, «Центр надання соціальних послуг» Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області, а також державна установа “Роменська виправна колонія (№56)” та 5 Державний пожежно-рятувальний загін Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору