Гуртожиток Роменського ВПУ – найкращий в області + ФОТО

Громада, Діти, Освіта 12:08, 20.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно завершився другий етап огляду-конкурсу на кращий учнівський гуртожиток закладів професійно-технічної освіти «Гуртожиток року». За його підсумками гуртожиток ДПТНЗ «Роменське ВПУ» став кращим в області.

Огляд-конкурс проходив у два етапи. На першому етапі заклади професійної (професійно-технічної) освіти презентували свої гуртожитки, а на другому – конкурсною комісією вивчалися соціально-побутові умови проживання, навчання та відпочинку учнів, матеріальне забезпечення гуртожитків, стан приміщень та житлових кімнат.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» активно готувалося до участі у обласному огляді-конкурсі. Адміністрацією та працівниками освітнього закладу проведена значна робота щодо забезпечення належних умов для проживання учнів та утримання приміщень гуртожитку у належному стані.

Журі конкурсу відзначило значне покращення матеріальної бази гуртожитку, високий рівень проведених ремонтних робіт, створення творчих та креативних просторів для молоді, а також відмітило сучасний підхід до організації виховної роботи в гуртожитку Роменського ВПУ.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 01.12.2021 № 620-ОД «Про підсумки ІІ етапу обласного огляду-конкурсу на кращий учнівський гуртожиток закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Гуртожиток року» переможцем обласного огляду-конкурсу став державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище», який посів почесне І місце і отримав диплом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та цінний подарунок.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору