«Хліб всьому голова» – про це мають знати змалку + ФОТО

Діти, Дозвілля, Освіта 11:07, 11.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Днями на території архітектурно комплексу «Вітряк» для вихованців гуртка туристсько-краєзнавчого напрямку «ПОДОРОЖУЄМО СУМЩИНОЮ» Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе (керівник Л. Бобровська) провели тематичний захід «Хліб всьому голова».

smart

Від Замури Олександри Миколаївни – наукового співробітника ДІКЗ музею Петра Калнишевського вихованці дізналися про історію хліба, яка налічує кілька тисячоліть. Науковий співробітник музею розповіла дітям про традиції та обряди, пов’язані з хлібом, особливості випікання різних видів хліба. Безліч прислів’їв і приказок про хліб сьогодні було вивчено юними краєзнавцями.

Під час заходу всі згадали нелегкий шлях зернини до паляниці, адже українці – шляхетна нація землеробів, яка ставиться до хліба дбайливо і з великою шаною.

На останок заняття, поласувавши смачними українськими стравами: варениками з картоплею, капустою, вишнею, налисниками зі сметаною, пиріжками, салом з хлібом та часником, кров’янкою з зеленою цибулею.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору