Хто і як обслуговує дороги району взимку

Влада, Дороги 15:04, 12.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

На нараді в Роменській районній державній адміністрації говорили про комплекс робіт, які проводяться дорожньо-експлуатаційними організаціями для забезпечення безперебійного та безпечного руху на автомобільних дорогах у зимовий період. А саме: про очищення доріг від снігу, захист від снігових заносів, боротьбу із зимовою слизькістю, а також цілодобове чергування фахових працівників та техніки.

Нагадаємо, територією Роменського району проходять дороги загального користування державного значення,  місцевого значення та комунальні дороги та вулиці. Обласні дороги загального користування місцевого значення в Роменському районі (О) становлять 503,9 км, районного місцевого значення (С) становлять 556,9 км.

Начальник філії «Роменський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Ігор Туник повідомив, що підприємство обслуговує дороги державного значення протяжністю 70,5 км, зокрема дороги  Н07, Р60, Р61.

Начальник філії «Липоводолинський райавтодор» Дочірного підприємства «Сумський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Олександр Ткаченко доповів, що підприємство обслуговує дороги державного значення по Липодолинському напрямку: Липова Долина-Лебедин та Липова Долина – Білопілля. Зона обслуговування доріг становить 76 км.

Головний інженер відділу якості, технічного контролю та новітніх технологій ремонту та експлуатації утримання автомобільних доріг, штучних споруд та безпеки доріг ДП «Дороги Сумщини» Олександр Ногтенко наголосив, що наразі на утримання доріг Роменської ТГ, Андріяшівської ТГ та Хмелівської ТГ використано 600 тон суміші, заготовлено 254 м3 піщано-сольової суміші.

Головний інженер відділу якості, технічного контролю та новітніх технологій ремонту та експлуатації утримання автомобільних доріг, штучних споруд та безпеки доріг ДП «Дороги Сумщини» Анатолій Пятко зазначив, що він координує обслуговування доріг Синівської ТГ, Липоводолинської ТГ, Коровинської ТГ, Вільшанської ТГ та Недригайлівської ТГ. Станом на сьогодні по Липоводолинському напрямку заготовлено 150 тон суміші, Недригайлівському напрямку 100 тон суміш та організовано її постійне підвезення.

Інженер ТОВ «АМК РЕМ-БУД» Владислав Гречаний зазначив, що підрядна організація ретельно стежить за станом доріг та вживає оперативних заходів для ліквідації негоди.

У свою чергу голова Роменської районної державної адміністрації Денис Ващенко обговорив з головами територіальних громад стан обслуговування доріг та вулиць комунальної власності на підвідомчих територіях. А також узгодили ряд проблемних питань.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору