В Україні і Європі: вихованки Роменської ДЮСШ ім В. Гречаного на висоті

Поділитися

Поділитися в

18 – 20 червня в Хорватському місті Поречі вперше за довгий час відбувся Кубок Європи серед кадетів до 18 років. У ньому сумарно взяло участь 368 кадетів та кадеток з 27 країн Європи.

Збірна України була представлена 19 спортсменами, переважно, фіналістами чемпіонату України у даній віковій категорії, що відбувся у Сумах наприкінці березня.

Вихованка тренерів-викладачів Роменської ДЮСШ ім В. Гречаного Дмитра та Олександра Богушів Маргарита Мірошниченко (ЗОШ № 8 – 9 клас) стала срібною призеркою Кубку Європи в ваговій категорії 40 кг.

У підсумку українські кадети завоювали 7 нагород, і посіли високе V місце у загальнокомандному заліку.

Чемпіонат України з легкої атлетики

18 – 20 червня 2021 року в м. Луцьк  відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, в якому взяло участь більше 500 спортсменів з 25 регіонів України.

Вихованка Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Анна Мельник (СЗОШ №2 – 11 клас) e складі збірної команди Сумської області в естафетному бігу серед жінок 4х400м стала срібною призеркою змагань, в естафетному бігу 4х100м виборола брозову медаль Федерації легкої атлетики України.

Ученицю до змагань підготував тренер-викладач Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олександр Лісненко.