Із міського бюджету – дітям: кошти на лікування та спеціальне харчування

 Поділитися

Поділитися в

На останній сесії Роменської міської ради, яка відбулася 12 березня, депутати внесли зміни до програми економічного і соціального розвитку Роменської міської територіальної громади на 2021-2023 роки та міської програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на 2019-2022 роки.

За ними передбачається виділення коштів для двох діток з орфанними захворюваннями. Вони перебувають на обліку в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги  міста Ромни» РМР й потребують спеціальних сумішей для харчування.

«Сорокіній надати 30 тис. грн, а Пузань – 70 і, це закриє її потребу до кінця року. Оскільки Сорокіній раніше було виділено 30 тис. грн на харчові суміші з цієї ж програми. Ця сума закриє її потреби на 6-7 місяців», – повідомила заступник Роменського міського голови Олена Юракова.

Також вона додала, що є й інші програми для цих діток. Зокрема, Сорокіній було виділено по іншій програмі на забезпечення медичними лікарськими засобами на суму 526 тис. грн з міського бюджету 2021 року. А Пузань – 9200 грн на забезпечення функціонування первинної допомоги сільської місцевості.

Також з цих програм матеріальну допомогу на лікування онкозахворювання отримають по 50 тис. грн Ростислав Кібець та Клим Ярмоленко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору