Кабмін затвердив посилення правил для пасажирських перевезень

COVID-19, Влада, Транспорт 11:00, 13.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомив під час брифінгу голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, згідно з постановою Кабміну нові правила починали діяти з 21 жовтня для міжобласних перевезень.

Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт у міжрегіональному сполученні. Зміни стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень.

Для здійснення таких видів перевезень водії, члени екіпажу та пасажири повинні мати один із вказаних документів:

– документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;

– міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби,чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);

– негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тест на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень.

Відповідальність за наявність відповідних документів у пасажирів, водіїв та членів екіпажу несе перевізник, а в разі виявлення «підробного» документа про вакцинацію – особа, яка його пред’явила.

 

 

Сумська обласна державна адміністрація

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору