Керівник гуртка «Джура» Оксана Любиченко стала найкращою серед керівників області за військово-патріотичним напрямом

Конкурс, Освіта 10:32, 29.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

27 квітня відбувся другий тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2022». Його проводили з метою самореалізації та стимулювання подальшої творчої педагогічної діяльності.

Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за військово-патріотичним напрямом гідно представила керівник гуртка «Джура» Любиченко Оксана Вікторівна.

Конкурс проходив у форматі онлайн. Керівник гуртка поділилася власними професійно-творчими надбаннями з теми «Формування національної свідомості, патріотичних почуттів дітей та учнівської молоді засобами козацько-лицарського виховання». Педагог підготувала конкурсні матеріали на високому методичному рівні та продемонструвала уміння ефективного використання новітніх технологій, інноваційних форм та методів здійснення освітнього процесу.

«За підсумками конкурсу Оксана Вікторівна стала переможцем обласного етапу у номінації «Керівник гуртка» за військово-патріотичним напрямом. Вітаємо творчого педагога та бажаємо подальших професійних звершень», – пишуть на сторінці Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору