Кінолог Ірина Давиденко отримала нагороду – відзнаку Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту + ФОТО

Безпека, ДСНС 15:07, 13.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Про нагороду та досягнення колеги пишуть на сторінці МЦШР ДСНС України в Сумській області.

Самовіддана, смілива, рішуча. Це риси, які характеризують Ірину Давиденко, старшого прапорщика служби цивільного захисту, старшого інструктора службового собаківництва-рятувальника відділення підготовки службових собак кінологічного центру (навчального) Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Ірина неодноразово залучалася до виконання завдань за призначенням по всій території України, зокрема, по пошуку зниклих людей в лісах Сумщини, Чернігівщини, Полтавщини, Карпатах, печерах Тернопільщини, постраждалих при техногенних аваріях в Харкові та Дніпрі.

Брала участь у галузевих, всеукраїнських міжнародних заходах з питань проблематики рятувальної та службової кінології (семінари, конференції, спеціальні та спортивні змагання, тощо).

За період роботи в кінологічному центрі (навчальному) Давиденко Ірина Василівна підготувала більше 10 професійних пошуково-рятувальних собак, які підтверджували свою професійність на міжнародних тестуваннях IRO (Міжнародна організація рятувальних собак) та Чемпіонатах світу рятувальних собак. Один із вихованців, а саме німецька вівчарка по кличці Бастер був визнаний, як краща пошуково-рятувальна собака на 18-му Міжнародному Чемпіонаті світу рятувальних собак IRO, де зайняв 1 місце з пошуку у лісі та стояв на п’єдесталі під Гімн України.

За час повномасштабного вторгнення виконувала завдання за призначенням для пошуку людей під завалами в містах: Дніпро, Запоріжжя, Кривий ріг.

Брала участь у ліквідації наслідків потужного землетрусу в Туреччині м. Антак’я. В складі зведеного загону ДСНС України понад тиждень допомагала турецьким колегам по пошуку людей під завалами та ліквідовувати наслідки землетрусу в надзвичайно складних умовах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору