Колишній очільник роменських комунальників Володимир Безручко заявив про вихід з фракції промерської партії «Наш край»

Влада, Громада, Думка 14:39, 23.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про своє рішення він повідомив вчора, 22 червня, на сесії Роменської міської ради. У своїй заяві Безручко наголосив, що вступав до фракції «Наш край», щоб підтримати міського голову в наведенні ладу та покращення життя в громаді.

Але  – «враховуючи, яка складна ситуація зараз у громаді, а особливо – у сільській місцевості, та, коли голова громади ставить свої власні принципи на ваги з інтересами громади, то такі методи управління є неприпустимі для мене. Тому повідомляю вас про свій вихід з фракції «Наш край» в Роменській міській раді».

Нагадаємо, до недавна Володимир Безручко очолював КП «Комбінат Комунальних підприємств» РМР і входив до фракції партії «Наш край». Саме від цієї партії і балотувався голова Роменської міської ради Олег Стогній.

Також ще 27 квітня фракцію “Наш край” покинув і Дмитро Менько, який на початку цієї каденції її очолював. Потім його зняли з голови фракції і назначили Євгенія Рекуту.

Своє рішення вийти з фракції Дмитро Менько пояснював тоді у соцмережі такими тезами:

  • за моєю оцінкою, після перемоги на виборах міський голова швидко забувся про передвиборчі обіцянки. Це, за моїм переконанням, у першу чергу проявилось у відсутності стратегічного бачення розвитку громади, зокрема нерозумінні того, що продовження договорів оренди земель комунальної власності без аукціонів містить не лише корупційну складову, а й зводить нанівець можливість майбутніх поповнень бюджету за рахунок продажу права оренди земельних ділянок з аукціонів;
  • запроваджені міським головою методи керування, порушення ним правил етичної поведінки, як посадової особи місцевого самоврядування, конфліктність у взаємовідносинах з підлеглими призвели до того, що ряд патріотично налаштованих заступників міського голови не змогли з ним ефективно співпрацювати, а тому були змушені звільнитись;
  • У січні 2022 року, коли я на засіданні фракції висловився проти преміювання Стогнія на рік наперед, перед мною представником обласної організації партії “Наш край” була поставлена вимога про складання депутатських повноважень;
  • Кульмінацією моїх відносин з міським головою став четвертий день війни, на який я з депутатом Володимиром Лопатою звернувся до міського голови з пропозицією створення та структурування добровольчого формування нашої територіальної громади. На це я почув відповідь, що він крові у місті не допустить. Коли я зауважив, що на нього ляже відповідальність, якщо наші добровольці із-за неузгодженості дій перестріляються між собою, то був посланий міським головою до одному йому відомої матері. Також міським головою було заявлено, щоб ноги моєї більше тут, тобто в раді, не було.

Фото – зі сторінки Володимира Безручка у Фейсбуці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору