Командно-штабні навчання відбулися і в Липоводолинській громаді + ФОТО

Безпека, Влада 17:00, 24.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Наприкінці тижня у Липоводолинській громаді відбулися командно-штабні навчання з ланкою територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Протягом першої половини дня на території смт Липова Долина відпрацьовувалися різноманітні практичні заходи по ввідних щодо ліквідації надзвичайних ситуацій. Зокрема, проводилися аварійні роботи з відновлення електропостачання до знеструмлених населених пунктів Липоводолинської громади, об’єктів господарювання та житлових будинків, аварійно-відновлювальні роботи на водогоні.

Пропрацьовували учасники навчань і протипожежні, рятувальні, аварійно-відновлювальні, інші невідкладні роботи та заходи з евакуації мешканців будинку, який за ввідною зазнав руйнування внаслідок вибуху природного газу.

Навчання проходили під керівництвом заступника голови Сумської облдержадміністрації Вячеслава Печененка та директора Департаменту цивільного захисту населення Сумської облдержадміністрації Олександр Милаша за участі голови Роменської райдержадміністрації Дениса Ващенка, селищного голови Володимира Штанька, першого заступника селищного голови Ольги Хижняк.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору