Майданчики для сміття не вдалося «скинути» на підприємство, яке «влада доводить до банкрутства»

Влада, ЖКГ, Сесія 16:07, 30.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

На минулій сесії депутати розглядали проект рішення про передачу контейнерних майданчиків для сміття з балансу Управління житлово-комунального господарства РМР на – «Комбінат комунальних підприємств» РМР.

Однак, депутати не підтримали черговий комунальний «тягар» на плечі підприємства, яке й так минуле півріччя відпрацювало зі збитками. І ось вже кілька місяців, як його працівники не отримують зарплату.

Отож, як зазначив директор КП «Комбінат Комунальних підприємств» РМР Ігор Щербак, зараз підприємство не зможе утримувати ці контейнери за власний рахунок. Він вчергове наголосив, що підприємство перебуває у скрутній ситуації.

«Влада доводить його до банкрутства. За перше півріччя 1 млн 700 тис збитку нарахували. Але не порахували не доплачених ще з березня 2 млн 300 тис робіт, які на сьогоднішній день ідуть роботами, а не поверненням затратної частини підприємства. Це порушуються всі вимоги Антимонопольного комітету. На це на сьогоднішній день, шановні депутати, ніхто не звертає уваги… Я на кожній сесії кричу про наші «больні» питання», – сказав Ігор Щербак.

Щодо майданчиків сказав, що «проти їх приймати».

У свою чергу Яків Зубан зазначив, що мова йде просто про утримання цих майданчиків у чистоті. Мовляв, тут не потрібні «додаткові» спеціалісти чи затрати. Адже вивозом сміття із цих майданчиків і так займається КП «Комбінат Комунальних підприємств» РМР.

Як зазначив секретар Роменської міської ради В’ячеслав Губарь, гроші можуть знадобитися, так би мовити, у процесі. Потрібно буде їх фарбувати, облаштовувати під’їзди і т. д.

Олег Стогній пояснив, що ці майданчики «доведені до нормального стану, вони облаштовані… Якщо організація, яка обслуговує майданчик, зламує паркан за  тисяч, то відповідно вона його й будує».

У результаті голосування рішення не прийнято – контейнери і надалі лишаються на балансі Управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору