Кошти на будинок погорільцям з Великих Бубнів – зібрано

 Поділитися

Поділитися в

Навесні у багатодітної сім’ї Коробейник із Великих Бубнів сталося лихо – вщент згорів будинок та всі пожитки. Родина залишилася без даху над головою та зовсім без речей. Тоді зорганізувалася міська влада, благодійні фонди та небайдужі жителі громади – і зібрали речі першої необхідності.

А вже за кілька днів за розпорядженням Роменського міського голови Олега Стогнія для організації допомоги родині Коробейник, зокрема купівлі нового житла, було створено робочу групу. Вона рекомендувала ГО «ДАР» відкрити спеціальний рахунок для збору допомоги від небайдужих жителів громади постраждалій родині.

Як повідомив голова ГО «Дар» Микола Оксюта, на цей рахунок надійшло 20 563 грн. З них: 20 000 грн перерахував Фонд народного депутата України, лідера партії «НАШ КРАЙ» Андрія Деркача «Наше майбутнє», решту – небайдужі люди.

«У міській раді мені дали номер рахунку картки родини Коробейник, куди я й перерахував зібрані кошти», – каже Микола Оксюта.

А тим часом підоспіла допомога від Роменської міської ради, від місцевого агропідприємства «Лан» – і тепер у сім’ї Коробейників вистачає коштів, щоб купити будинок у Великих Бубнах.

Як каже Валентина Коробейник, «ми вже на валізах, чекаємо того дня, коли переїдемо до нової хати». Зараз справа за документами – родина якраз у процесі оформлення договору купівлі житла.

«Як тільки будуть готові документи, ми віддаємо гроші за хату, яку вже вибрали, і входимо жити. Мені навіть не віриться, що це вже не за горами. Я дуже вдячна всім, хто відгукнувся: і людям, і владі, і благодійному фонду Андрія Деркача… Ми б самі за все життя не назбирали б 200 000 гривень на новий будинок», – радісно говорить пані Валентина.

І додає, як тільки облаштуються у новому житлі, запросять на новосілля тих, хто допоміг у такій біді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору