“Ковідною тисячею” можна буде розрахуватися на Укрпошті

COVID-19, Влада, Громада 15:01, 11.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Відтепер українці можуть витратити 1000 грн за вакцинацію від COVID-19 на передплату газет та журналів в Укрпошті. Кабінет міністрів розширив перелік товарів і послуг, на які можна витратити ці кошти, до якого, зокрема, ввійшла і передплата періодичних друкованих видань. Відповідна постанова набуде чинності 14 лютого.

В Укрпошті можна витратити отримані в рамках програми єПідтримка кошти на періодику та передплатити онлайн будь-які періодичні видання з поточних місяців 2022 року.

«Наразі розрахуватися карткою єПідтримка можна при оформленні передплати онлайн. Це гарна можливість для тих українців, які не вирішили на що витратити «тисячу», оформити річну передплату для своїх менш діджитальних родичів, наприклад, бабусь та дідусів, які мешкають в селах. Так само це і гарний спосіб для молоді передплатити суспілно-політичні тижневики – в нашому каталозі понад 3500 індексів, тому кожен знайде видання собі до смаку», – відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Оформити передплату на видання можна через  сервіс «Онлайн-передплата» на сайті Укрпошти, маючи карту єПідтримка.
Коштами можна буде скористатися впродовж 9 місяців з моменту  зарахування на картку.

“Вже 8,3 мільйонів українців скористалися послугою єПідтримка у Дії та витратили 2,7 мільярдів гривень. Найчастіше українці витрачають кошти на книжки, кінотеатри та театри, мандрівки потягом, спортзали та ліки. Нагадаю, що скористатися послугою можна до кінця 2022 року. Також подовжився термін використання коштів. Тепер гроші єПідтримки можна буде витратити впродовж 9 місяців із дня зарахування замість 4”, – зазначив керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору