КП «Житло-Експлуатація» облаштує укриття вогнегасниками, аптечками та відрами

Безпека 14:00, 4.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Директор КП «Житло-Експлуатація» РМР» Олена ФІЛІМОНОВА поінформувала, що підприємством продовжується робота з облаштування укриттів в багатоквартирних будинках, пишуть на сайті Роменської міської ради.

Також планується доукомплектування укриттів вогнегасниками, аптечками, відрами тощо.

Фото ілюстративне

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору