КП «Житло-Експлуатація» облаштує укриття вогнегасниками, аптечками та відрами
Поділитися в
Копіювати посилання
Директор КП «Житло-Експлуатація» РМР» Олена ФІЛІМОНОВА поінформувала, що підприємством продовжується робота з облаштування укриттів в багатоквартирних будинках, пишуть на сайті Роменської міської ради.
Також планується доукомплектування укриттів вогнегасниками, аптечками, відрами тощо.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: