КП «Житло-Експлуатація» замінить каналізаційні мережі
Поділитися в
Копіювати посилання
Директор КП «Житло-Експлуатація» РМР Олена ФІЛІМОНОВА поінформувала, що після ретельного обстеження будинків, які обслуговуються підприємством, прийнято рішення про заміну у деяких з них каналізаційних мереж, що не придатні до експлуатації. На завтра заплановано прибирання підвальних приміщень, які використовуються як укриття.
Як пишуть на сайті Роменської міської ради, приміщенням укриттів нанесена значна шкода. Зокрема: зірване покриття стін та водопровідний кран, накидане сміття.
«Розглядається питання про обладнання укриттів умивальниками та унітазами. Проте, одразу виникає ще одне питання: як довго сантехніка буде цілою?» – йдеться у повідомленні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: