Краще чи гірше: як з нового року працюватиме «Укрпошта» на селі. ГРАФІК

Влада, Село, Споживач 10:01, 18.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

У селах, де життя більшості населення залежить від пошти, люди занепокоєні реформою цього сервісу. Бояться, що залишаться без преси, пенсії та продуктів, які продавали листоноші. Особливо це важливо для людей похилого віку, які не користуються банківськими картами й не можуть вибратися до міста за продуктами.

Так от, керівництво «Укрпошти» запевняє, що мобільні відділення надають повний спектр послуг і забезпечують якість сервісу не гірше, ніж діючі неавтоматизовані відділення, повідомляє народний депутат України Максим Гузенко.

«Цей крок став необхідним через суттєве скорочення сільського населення, падіння обсягів наданих послуг, зношеність і незадовільний стан приміщень, які потребують значних інвестицій у ремонт і переоснащення, а також через підвищення цін на паливно-мастильні матеріали і комунальні послуги», – йдеться у дописі.

Новий формат надання поштових послуг запровадять у всіх районах Сумщини до лютого 2022 року.

То як же працюватимуть ці мобільні відділення?

Отож, поштове авто приїжджає в узгоджене з місцевої владою приміщення згідно узгодженого графіку і надає всі необхідні послуги. Автомобілі будуть оснащені GPS-модулями, за допомогою яких контролюватиметься робота відділень і дотримання графіків.

Крім того, в окремих селах залишаться і листоноші.

Режими роботи мобільних відділень встановлюватиметься у залежності від кількості населення.

Зараз вже напрацювали попередній графік роботи мобільних відділень на Роменщині.

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору