Квартет з Овлашів здобув перше місце на Всеукраїнському конкурсі мистецтв
Поділитися в
Копіювати посилання
Квартет Овлашівського об’єкту дозвіллєвої роботи у складі Наталії Савицької, Катерини Коссе, Тетяни Бровко та Галини Губської став переможцем Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Коляд, коляд, колядниця» у номінації «Народний вокал», виборовши I місце.
Колектив працює під керівництвом Ольги Свириденко, концертмейстер — Світлана Ріпчанська. Високу оцінку журі виконавці отримали за майстерність, автентичність та щирість народного співу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: