Квартет з Овлашів здобув перше місце на Всеукраїнському конкурсі мистецтв

Конкурс, Культура 12:05, 17.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Квартет Овлашівського об’єкту дозвіллєвої роботи у складі Наталії Савицької, Катерини Коссе, Тетяни Бровко та Галини Губської став переможцем Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Коляд, коляд, колядниця» у номінації «Народний вокал», виборовши I місце.

Колектив працює під керівництвом Ольги Свириденко, концертмейстер — Світлана Ріпчанська. Високу оцінку журі виконавці отримали за майстерність, автентичність та щирість народного співу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору