Лісівники просять 15 га землі на території Недригайлівської громади

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 17 серпня, відбулася зустріч Недригайлівського селищного голови Костянтина Волкова з керівництвом ДП «Роменський лісгосп». Лісівники клопотали про 15 га землі на території Кулішівського старостинського округу для посадки молодого лісу.

«Це питання пов’язане з виконанням Указу Президента України №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» та підтримання президентської ініціативи щодо масштабного заліснення країни, яка зараз, як ніколи, є актуальною та важливою. Адже Україна хоч і є зеленою державою на мапі світу, але має найменший відсоток заліснення серед європейських держав», – розповів директор ДП «Роменський лісгосп» Валентин Жерьобкін.

І додав, що крім природних факторів, у зменшенні площі лісів є й людський слід. Це фермери, які розорюють луги, самозаліснені землі та різними шляхами намагаються оформити землю.

Голова Недригайлівської селищної ради Костянтин Волков зауважив, що громада буде працювати над тим, щоб кожна ділянка, яка може бути використана для таких цілей, стала молодим лісом.

І додав, що на сьогодні завдання селищного голови разом із депутатами не допустити втрати 15 гектарів лісу на території Кулішівського старостату. Бо на цю землю вже написані заяви. І подібна ситуація у Недригайлівській громаді раніше зустрічалася. Тоді один із фермерів вже розкорчував 5 гектарів молодого дубу і засіяв поле сільськогосподарськими культурами.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору