Липоводолинська громада продовжує підтримувати військових та їх родини фінансово

Армія, Влада, Громада 14:05, 10.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Разову грошову допомогу у розмірі 5 000 гривень отримають ще 46 військовослужбовців чи один з членів їх родин, які зареєстровані (постійно проживають) на території Липоводолинської селищної ради, повідомляють на сайті Липоводолинської селищної ради.

Загальна сума виплати становитиме 230 тисяч гривень. Такі кошти вже отримали 307 осіб. На сайті наголошують, що всі військовослужбовці чи один з членів їх родин, які зареєстровані (постійно проживають) на території громади протягом 2023 року, можуть звертатися із заявою та відповідним пакетом документів до Липоводолинської селищної ради для отримання даної виплати.

Також прийнято рішення надати матеріальну грошову  допомогу в розмірі  25 тисяч гривень жительці с. Панасівка, дружині загиблого, який загинув на території проведення активних бойових дій, військовослужбовця Євенко Віктора Миколайовича.

На виконкомі проголосували і за надання  матеріальної допомоги на лікування військовослужбовців.

Розглянувши заяви від жителів селища Липова Долина та села Московське, члени виконавчого комітету прийняли рішення надати матеріальну грошову допомогу на лікування чотирьох військовослужбовців, які отримали поранення під час несення служби, у розмірі 20 тисяч гривень кожному.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору