Лише протягом червня правоохоронці відкрили 34 кримінальні провадження проти прихильників «руського міра»

 Поділитися

Поділитися в

Лише протягом червня правоохоронці відкрили 34 кримінальні провадження за ознаками злочинів проти основ національної безпеки України, а також проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Поліція Сумської області щоденно проводить оперативні заходи для виявлення кримінальних злочинів, пов’язаних з колабораційною діяльністю, та припинення подальшого поширення інформації прихильниками «руського міра».

Так, лише протягом червня місяця правоохоронці відкрили 34 кримінальні провадження, з яких 14 за статтею 111-1 «Колабораційна діяльність» та 20 за статтею 436-2 «Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників» Кримінального кодексу України.

Слідчими та дізнавачами слідчого управління та територіальних підрозділів ГУНП в Сумській за процесуальним керівництвом прокуратури протягом червня повідомлено про підозру у скоєнні зазначених злочинів 14 особам. Крім того, 14 кримінальних справ про злочини проти основ національної безпеки України, а також проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, правоохоронці вже скерували з обвинувальним актом до суду.

На цьому робота поліцейських з виявлення колаборантів не припиняється. Для правоохоронців важливо, щоб особи, які співпрацюють з окупантами, несли відповідальність за свої дії

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору