Лист надії: мама онкохворого Ростика Кібця просить допомоги + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Мама Оксана Кібець звернулася до всіх небайдужих про допомогу на лікування сина.

Ростик бореться з хворобою вже 4 роки. В Іспанії йому зробили операцію за кошти МОЗ, а реабілітацію вирішили проходити в Україні, бо вже не було на це грошей. Але стан погіршився, і мама знову відправилися з сином до Іспанії, де хлопчика взяли на реабілітацію в кредит.

Звернення Оксани Кібець у Фейсбук:

«Звертаюся до всіх небайдужих людей за допомогою. Я, Кібець Оксана Сергіївна, мама хлопчика, який бореться за життя вже четвертий рік.

Мого синочка звати Ростислав. Ростику сім років він як і всі дітки ходив до садочка. Одного дня наш хлопчик прийшов із садочка з температурою. Здавши аналізи, нам повідомили про страшний діагноз: гострий лімфобласний лейкоз. Не гаявши часу, ми розпочали лікування 1.10.2018р в м.Суми в Сумській обласній дитячій лікарні у відділенні гематології. Наш хлопчик мужньо витримував всі необхідні курси хіміотерапії, хоча і було багато ускладнень.

Два роки безперервного лікування і контрольна пункція 29.12.2020р., яка показала що в Ростика стався рецидив ( хвороба повернулася).

Це просто несправедливо, ми стільки приклали зусиль і знову боротьба.

З 4.01.2021р.Ростик знову заступив на хіміотерапію, яка давалася йому дуже тяжко, організм Ростика був виснажений, він пережив цілий місяць реанімації, але наш хлопчик молодчинка, він все витримав, і ось він досі мужньо щоденно бореться за життя.

Але на жаль однією хімією Ростика не можливо було врятувати. Щоб перемогти хворобу, Ростику необхідно було зробити пересадку кісткового мозку від неродинного донора, так як в нашій родині ніхто незміг підійти як донор.

Ми звернулися до Іспанії в клініку Наварра, де погодилися зробити операцію нашому синочку.

Коштувала операція 125 тисяч євро.

Цю операцію нам оплатило МОЗ.

Зібравши всі сили ми отримали перемогу над тяжкою хворобою, Ростику зробили операцію, яка пройшла успішно.

Але після операції потрібно пройти певний час реабілітації, це конроль аналізів, пункції, весь час на препаратах, які потрібно безперервно приймати. Потрібно бути під наглядом лікарів.

Ми повернулися до України, так як реабілітацію проходити в Іспанії потрібно за свої кошти, це дуже дорого, нам на це не вистачило коштів. Тому ми проходили реабілітацію в м.Києві в Охматдиті.

Побувши два місяці в Україні, в Ростика погіршився стан, почали різко падати показники крові, почав підіймається високий тиск, що стало загрозою для життя.

Ростик весь час на сильних препаратах, організм виснажений.

Лікарі в Україні зробити нічого не змогли. І ось ми екстренно повернулися знову до Іспанії.

Але щоб пройти лікування надалі в Іспанії, нам потрібні великі кошти, яких ми просто не зможемо самі заробити.

За четвертий рік боротьби, ми витратили все, що могли. Ця хвороба страшенно нас виснажила і морально, і матеріально. Щоб приїхати в Іспанію і дати шанс свої дитині, ми вже на квитки взяли кредит. Нам важко жалітись і просити, але за стільки років боротьби ми змушені. В Україні у нас нема шансів.

Ця хвороба так вимучила, втомила нашого синочка, ми НЕ МОЖЕМО ЗДАТИСЬ!!!

Наша родина звертається за допомогою до всіх небайдужих людей.

Ми знаємо, що завдяки підтримці людей, багато діток отримували необхідне лікування і продовжують жити! Ми знаємо, що Ви – наша надія. Більше не маємо де просити.

Так як перший внесок на обстеження одразу потрібно було оплатити 8тис.євро, крім цього кожний раз здача аналізів та консультація лікаря , закупівля препаратів, це десятки тисяч євро щомісяця. А нам тепер кожна сотня дістається з неможливими зусиллями((

Ми з Ростиком зараз знаходимося на квартирі, яку теж ми оплачуємо самі.

Скільки часу нам потрібно бути в Іспанії – це все залежатиме від результатів та стану Ростика. Мова іде про місяці.

Я слізно прошу Вас, дорогі люди, допоможіть нам не здатись!

Допоможіть оплатити шанс на життя!»

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк

5168 7574 1764 6710

Кібець Юрій Сергійович ( тато)

Приват банк

5168 7574 2849 7384

Кібець Юрій Сергійович ( тато)

Приват банк

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору