Люди і депутати проти: на сесії РМР не проголосували за план території для тимчасового зберігання побутових відходів + ВІДЕО

Влада, Екологія 10:04, 25.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 24 травня, на сесії Роменської міської ради депутати не проголосували за проект «Детальний план території для розміщення сортувальної станції з тимчасовим зберіганням твердих побутових відходів та їх перевантаження». Для цього планувалося задіяти територію Біловодського старостинського округу.

Проти цього і жителі сіл: Біловоди, Бобрик, Біловідське, Веселий степ, Марківське, що три роки тому ввійшли до складу Роменської ТГ. Днями люди вийшли на протест проти облаштування біля їхніх населених пунктів місця для складування побутових відходів. Люди обурені тим, що міський голова та депутати Роменської міської ради не зважають на їхню думку, не враховують екологічної небезпеки від цього об’єкта для довкілля, йдеться у сюжеті СТС.

Як пояснив голова Роменської міської ради Олег Стогній, у Роменській громаді має бути всього лиш, як «перевалочна база». Звідси зібране сміття возитимуть на переробку, на приклад, в Конотоп. Сама ж територія не буде відкритою: її заасфальтують та зроблять ангари.

Робиться це в рамках Регіонального плану управління відходами в Сумській області до 2030 року в Конотопсько-Роменському кластері.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору