Максим Гузенко звернувся до Олега Стогнія, аби він спростував недостовірну інформацію щодо нього

Влада 15:11, 24.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

З відповідним зверненням сьогодні, 24 березня, на сесії Роменської міської ради виступив помічник народного депутата України Євген Колєснік.

Наводимо частину тексту: «Ви, обіймаючи посаду Роменського міського голови та будучи головуючим на сесії Роменської міської ради, розповсюдили інформацію стосовно можливого мого втручання в розподіл коштів Державного фонду регіонального розвитку, а також повідомили, що «М. В. Гузенко зняв з фінансування дорогу Ромни-Чеберяки-Андріяшівка. Хочу повідомити Вам, що розподіл коштів з Державного фонду регіонального розвитку та фінансування відповідних проектів здійснюється у відповідності до чинного законодавства Регіональною комісією на конкурсній основі відповідно до рейтингової оцінки. Втручання сторонніх осіб в цей розподіл неможливе, оскільки не передбачено діючим законодавством України».

У документі зазначається, що народний депутат України може вносити тільки пропозиції. Але до Максима Гузенка не надходило жодного звернення від Олега Стогнія щодо сприяння виділення грошей на ремонт доріг по Роменській ОТГ.

У кінці документу мова йшла про непрофесійність у фінансових та бюджетних відносинах Олега Стогнія.

«… Розповсюдження недостовірної інформації через Вашу необізнаність в зазначених питаннях може свідчити про Вашу некомпетентність в їх вирішенні», – йдеться у зверненні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору