МФК «Маяк»: молодіжна, міжгендерна, місцева, мініфутбольна

 Поділитися

Поділитися в

У Ромнах  «зароджується» нова футбольна команда – МФК «Маяк». При чому особлива вона тим, що пов’язана не тільки з грою у футбол, а й любов’ю до нього. Адже, як говорить місцевий активіст-тренер команди Олександр Рубець, це не тільки команда для гри на полі. Це й команда, яка покликана прищепити нашій молоді любов до спорту та масштабно розвивати футбол на Роменщині.

– Олександр, розкажіть про команду МФК «Маяк»?

– Нині наша команда тільки розвивається і має у своїй «обоймі» 9 гравців (7 хлопців та 2 дівчини) та граючого тренера. А саме: воротар – Дмитро Лісний, захисники – Євген Школяренко, Іван Прокопець, Нікіта Власов та Маргарита Денисенко. Нападники – Віктор Даценко, Іван Рябенький, Андрій Шевченко та Валерія Шкіль, а я – тренер команди. Також в структурі команди є адміністратор, бухгалтер, фотограф, оператор. Та вони не працюють на ставки, як це є у футбольних клубах. Кожен з них робить свою роботу не через власний прибуток, а через те, що вірить в нашу ідею.

– А чим особлива Ваша команда, так би мовити її «ідеологія»?

–  Сама ідея полягає в тому, що ми хочемо розвиватися як футбольна команда, прогресувати, створювати конкуренцію та попит на спорт серед молоді. А в майбутньому стати підґрунтям для створення футбольної ліги Роменського району, де буде окремо молодіжна ліга та ліга ветеранів, а самі матчі будуть проходити по всьому району і не за короткий проміжок часу, а скажімо за пів року, можливо менше (в залежності від команд).

–  Я розумію, що команда тільки створена, та, можливо, у неї вже є фанати?

–  На даний час наша молодіжна футбольна команда хоче створити перший в нашому місті молодіжний проєкт, де молодь зможе показати себе не тільки всьому місту, але і всій Україні. Ми створили власний сайт, який можна знайти в пошуку Google, у нас є свій instagram, YouTube канал і вже сьогодні на цих платформах нам пишуть з різних куточків нашої великої країни. Так от там нам пишуть в коментарях, що вони наші фанати, приходять на наші матчі та підтримують команду, скандуючи її назву. Це дуже приємно та зворушливо, особливо коли кожен із нашої команди знає, що у нас на меті перш за все популяризація спорту, спортивної конкуренції, але ми також не забуваємо про свій власний прогрес, щоб стати командою переможців та показати на своєму прикладі нашій молоді, що вони, як і ми, можуть все! Головне – це робота над собою, от коли вона буде, тоді Ваші мрії почнуть здійснюватися! МФК «Маяк» Ромни з кожним днем рухається тільки вперед.

–  Що потрібно, аби пришвидшити її розвиток?

–  Єдине чого бракує команді – це фінансування спонсорів, бо на даний час команда знаходиться на самофінансуванні, а це дуже не просто.

Дякую Вам, Олександре за розмову. Вдалих Вам футбольних звершень!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору