Мій рідний край: Дні села у Малих Бубнах та Ярмолинцях + ФОТО

Дата, Свято, Село 16:18, 15.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Із народними піснями, щирою гостинністю та гарним настроєм 13 серпня святкували День села Малі Бубни.

У цей визначний день було дуже людно й жваво. На свято прийшли місцеві жителі, приїхали уродженці, завітали почесні гості: голова Роменської міської територіальної громади Олег  Стогній, начальник відділу культури Роменської міської ради Тетяна Баляба, староста виконавчого комітету Роменської міської ради Олена Юркевич та керуючий Коржівської дільниці ТОВ «Райз Схід» Василь Ганзін.

Першим до присутніх звернувся очільник громади: «Кожне село неповторне, як і людина! Зі своїми досягненнями, здобутками, красою… Саме спільними зусиллями створюється унікальний образ села. Бажаю вам та вашим родинам щастя, радості, миру, добробуту та злагоди, а громаді – процвітання, стабільності, розвитку, щоб життя кожного мешканця наповнювалося теплом і надією на краще!».

Під час проведення урочистої частини свята найкращих представників було відзначено подяками Виконавчого комітету Роменської міської ради та цінними подарунками за особисті внески у розвиток громади та села. Шанування переплітались із номерами художньої самодіяльності, створивши неймовірну атмосферу.

Цього ж дня День села святкували і в Ярмолинцях. На свято завітали й почесні гості: голова Роменської міської територіальної громади Олег  Стогній, заступник міського голови Вячеслав Оврамець, начальник відділу культури Роменської міської ради Тетяна Баляба, староста Виконавчого комітету Роменської міської ради Віктор Безштанько та директор ТОВ “Олава” Олексій Приймак. З їх вуст пролунали теплі слова вдячності за самовіддану працю, за любов до землі, за мудрість та відповідальність кожному, хто своє життя присвятив становленню й розбудові рідного села.

Під час проведення урочистої частини свята кращих представників села було відзначено подяками Виконавчого комітету Роменської міської ради та цінними подарунками. Вітаючи зі святом, очільник громади дякував нагородженим за небайдужість до проблем громади та активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування.

Приємний настрій для всіх присутніх створили місцеві артисти, які підготували змістовну і цікаву концертну програму.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору