Мінус 15 “Шахедів” над Сумщиною, – ОВА
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 12 лютого, у небі над Сумщиною наші зенітники збили 15 ворожих БпЛА типу “Шахед”.
З початку 2025 року підрозділами ППО області ліквідовано 382 російських “стерв’ятника”, які несли смерть, руйнування в Україну, повідомляє Сумська ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: